Fizjoterapia | Osteopatia

Zajmujemy się leczeniem i usprawnianiem pacjentów w każdym wieku. 

Niemowlęta i małe dzieci

Prowadzimy konsultacje osteopatyczne oraz fizjoterapię niemowląt i małych dzieci. Pracujemy zachowując pełen komfort małych pacjentów. Stosujemy delikatne i subtelne techniki, które nie powodują bólu ani dyskomfort dzieci. Uczymy rodziców prawidłowej pielęgnacji oraz ćwiczeń, które mogą samodzielnie wykonywać w domu. Współpracujemy z logopedami i neurologopedami.

Dzieci i młodzież

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem wad postawy u dzieci i młodzieży. Pracujemy holistycznie: łącząc osteopatię, terapię manualną, ćwiczenia korekcyjne, trening funkcjonalny z edukacją pacjentów i ich rodziców/opiekunów. Tylko takie podejście przynosi wymierne efekty terapii.

Fizjoterapia dla dorosłych

Dorośli

Leczymy sportowców, osoby z przewlekłymi dolegliwościami układu ruchu, współpracujemy z logopedami i ortodontami przy leczeniu wad zgryzu. Pomagamy pacjentom z chorobami układu pokarmowego – zgaga, refluks, choroby tj. SIBO. Zajmujemy się leczeniem bólów głowy, zawrotów głowy, szumów usznych, problemów z zatokami. 
Przygotowujemy uzupełniające zestawy ćwiczeń dla sportowców, uczymy prawidłowego oddychania. Leczymy CAŁEGO człowieka dając mu sprawność i radość z życia.

Scroll to Top